לוגו שור תרגומים

התרגום שלנו מגיע גם לאמירויות

אנחנו מוכנים כבר הרבה זמן לנורמליזציה במזרח התיכון. הסכם השלום מביא אותנו, גם לאמירויות יחד איתכם ממש עוד מעט. רק שמעבר לגיאוגרפיה אנחנו חיים את העולם הערבי דרך הלקוחות שלנו שכבר נמצאים שם.

שיתוף הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מגרש המשחקים בעולם התרגום רחב מאוד ומגיע לכל נקודה בעולם. לכל שפה הגוון שלה, הגינונים שבאים יחד איתה, הניואנסים הקטנים. זה מה שהופך שיח או תרגום מסטנדרטי או בינוני למצוין. העולם הערבי המונה כמה מאות מיליונים הוא אחד מהתרבויות הרב גוניות והמרתקות ביותר על הגלובוס והוא מביא איתו לא מעט אתגרים, הרבה מעבר להסכמי השלום כאלה ואחרים. 

לדבר כמו שייח' או כמו נהג מונית

השפה הערבית עשירה מאוד, באופן כזה שדוברי השפה לא בהכרח מבינים האחד את השני – תלוי מאיזו מדינה הם מגיעים. מצרי לא בהכרח יבין סעודי. לכל אחד מהם ישנו ניב אותו מבינים המקומיים וזה מתבטא בעיקר  בערבית מדוברת. גם באמירויות, למשל, השייח' לא בהכרח יבין את נהג המונית, אם ייתקל בו במקרה. הערבית הכתובה מחולקת גם היא לערבית מודרנית של התקשורת, ערבית ספרותית ועוד. המנעד רחב מאוד.  

תרגום עסקים בניב הנכון

לישראל יש כבר כמה וכמה אינטראקציות עסקיות בעולם הערבי. אנחנו יודעים על כך שכן לא מעט מהתרגומים עוברים דרכנו. שור תרגומים צברה ניסיון של שנים בתרגום אתרים לערבית בהתאמה למדינת היעד, בתרגום חוזים והסכמים, ניהול ועריכת מכרזים. גם התחום השיווקי ברור לנו – תרגום ברושורים, עלונים, פייסבוק.
המתרגמים שלנו הינם תושבי המקום אליו התרגום מיועד. אין צורך לנחש איך להעביר את הדברים או להביע אותם. אנחנו לא מתאמצים לחפש מומחים למדינות ערב בישראל. כולם מהמקור.

עסקים, השקעות, יזמויות

האמירויות קורצות ליזם הישראלי. הציפייה של יזמים ושל בעלי עסקים ישראלים היא להגיע לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות של העולם הערבי. בצדק. מדובר בבירה הכלכלית-עסקית של המפרץ הפרסי והיא לא פחות מתקדמת ממה שיש לארצות הברית להציע. לפני שרותמים את העגלה לפני הסוסים, כדי שיכבדו אותנו שם באמת, רצוי להתייעץ אפילו ברמת ניסוח של מייל פשוט. כל מילה נחשבת. גם כאן הרושם הראשוני מדבר, אפילו דרך מיילים. פוטנציאל שיתופי הפעולה הוא עצום ובתחומים מגוונים מאוד כמו: הייטק, מסחר, תעשיות ביטחוניות ועוד. 

הירשמו לניוזלטר לקבלת עדכונים

קבלו עדכון על כל מאמר חדש שיוצא ישירות למייל שלכם

מאמרים שיכולים לעניין אותך

שור תרגומים

התרגום שלנו מגיע גם לאמירויות

אנחנו מוכנים כבר הרבה זמן לנורמליזציה במזרח התיכון. הסכם השלום מביא אותנו, גם לאמירויות יחד איתכם ממש עוד מעט. רק שמעבר לגיאוגרפיה אנחנו חיים את העולם הערבי דרך הלקוחות שלנו שכבר נמצאים שם.

5 נורות צהובות
שור תרגומים

5 הסעיפים שחייבים לקחת בחשבון בתמחור תרגום

ישנם כמה 'סודות מקצועיים' בתחום התרגום שלא ברור לנו מדוע הם מסווגים כך. לדוגמה הדרך בה אנחנו מתמחרים את הצעת המחיר לפרויקט תרגום.למתבונן מהצד תרגום

small_c_popup.png

יש לך מה לתרגם?
רוצה לקבל הצעת מחיר?