אודות

אייל שור

אייל שור – מנכ"ל שור תרגומים

עולם הספורט דומה מאוד לעולם העסקים – ניתן למצוא בו אסטרטגיות, מהלכים טקטיים ותגובות מהירות ומדויקות. חובה לשמור על כושר מצוין, לעבוד נכון עם הצוות ולשלב מיומנויות אישיות רבות כדי להגיע לתוצאות.

שמי אייל שור, מנכ"ל ובעלים של שור תרגומים ובעברי שחקן כדוריד מקצוען בנבחרת ישראל וקבוצות בכירות נוספות בישראל. ביום שעזבתי את עולם הספורט חיפשתי לעצמי את החלופה שהכי עובדת לי. במקרה או שלא – הגעתי לתחום התרגום והתמלול לאחר שניהלתי מספר פרויקטים עסקיים בהם נדרשתי לתהליכים שונים שכוללים שיווק, מכירות, זיהוי הזדמנויות, עבודה עם אנשים וכן, גם תרגום.

אני מקפיד לעשות רק את מה שאני אוהב. התשוקה לעשייה מניעה אותי קדימה ופותחת בפניי כל הזמן הזדמנויות חדשות, חיבורים מקצועיים מגוונים ולא מעט חידושים וחדשנות. 

עם הזמן התפתחה החברה שהקמתי לצוות מכובד של אנשי מקצוע שונים שנותנים מענה כמעט בכל מה שקשור לניהול עסק, אבל, לא רק.

גם אנשים פרטיים שצריכים לתרגם אישור או מסמך כלשהו מקבלים מענה מקצועי ומהיר כמו כל עסק. כי חשוב לנו שכל מי שצריך יקבל שירות מהיר וטוב.

החזון שלנו הוא לתת שירות איכותי וטוב בארץ ובעולם, תוך עמידה על בלוח זמנים שמוכתבים לנו. חברת תרגום בינלאומית היא חברה דינמית בה עובדים 24 שעות ביממה. 

זוהי חברה שיכולה לתת מענה לכל צורך של הלקוח ובכל שפה, החל בתרגום של תעודות רשמיות, דרך מסמכים כלכליים ועד לתמלול של ישיבות דירקטוריון בזום.  

תרגום ותמלול מצוין הוא תוצאה של הרבה מאוד מרכיבים נוספים שבלעדיהם אי אפשר להיות טובים באמת. כמו: אמינות, יושרה וסבלנות. החברה שלנו מצטיינת בזכות כל זה וכמובן בזכות ההון האנושי, כלומר מתרגמים ומתמללים בעלי שליטה מעמיקה בשפות, בניואנסים, בכללי הכתיבה ובדרישות הספציפיות של כל תחום – רפואי, משפטי, חשבונאי, שיווקי ועוד.  

המוניטין שלנו חשוב לנו. לא ניקח כל עבודה, אלא רק כזו שאנחנו יכולים לעמוד בדרישות שהגיעו איתה, במיוחד עמידה בדד ליין. זה מבחינתנו קודש הקודשים. ברגע שקיבלנו על עצמנו עבודת תרגום או תמלול – נזיז הרים כדי להגישה בזמן ובאיכות בלתי מתפשרת.

אנחנו אוהבים מאוד אתגרים. גם אם משהו נראה לא ישים ולא הגיוני – נסו אותנו. ברגע שנגיד לכם – כן, זה אפשרי, אתם יכולים להיות רגועים שתקבלו את העבודה בהתאם לציפיותיכם.

אנשי הצוות של חברת
שור תרגומים

כל אחד מהשותפים לעשייה שלנו נבחר במסרק צפוף כולל בדיקות התאמה. מדובר באנשי מקצוע מנוסים, אשר בנוסף להכשרות שלהם ולמיומנויות שלהם מגיעים עם אש בעיניים ותשוקה לעשייה.